• Müşteri Hizmetleri - 444 37 97
  • Merkez Ofis - 0212 652 3232

ORTAK DEĞERLERİMİZ

 

Eroğlu Gayrimenkul, hem çalışanları ve birlikte çalıştığı kurumları, hem müşterilerini, hem de oluşturduğu mekanlarda yaşayacak nihai tüketicileri ortağı gibi görmekte, onlar için en iyisini yaratmak amacıyla çalışmaktadır. "Estetik, konfor, yaşam kalitesi, çevreye saygı" değerlerine hassasiyet gösteren ve kendisiyle aynı pencereden bakabilen paydaşlarla işbirliği yapmaktadır. Eroğlu Gayrimenkul için bu ortak değerlerin, daima "ulaşılabilir ve sürdürülebilir" olması her zaman ilk sıradadır.

Eroğlu Gayrimenkul, aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif rol alarak, ortak çözümler yaratmaya değer vermektedir. AMPD Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, AYD Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği, GYODER Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, ULI-Urban Land Institute Eroğlu Gayrimenkul'ün üye olduğu ve aktif olarak çalıştığı ulusal ve uluslararası dernekler arasındadır.

MIPIM, GRI, URBAN, DUBAİ CİTY'SCAPE , Barcelona Meeting Point ise dünyadaki gelişmeleri yakından izlemek ve kendini dünya pazarlarına tanıtmak için katıldığı uluslararası aktivitelerden bazılarıdır.

 

EROĞLU GAYRİMENKUL KATALOĞU

EROĞLU GAYRİMENKUL KATALOĞU