• Müşteri Hizmetleri - 444 37 97
  • Merkez Ofis - 0212 652 3232

BAŞKANIN MESAJI

 

İnsanlığın yaşam kalitesini artırmak için hedeflerimizi sürekli büyütüyoruz...

Eroğlu Holding olarak biz bir dünya markası olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez temeli; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. 6 makine ile fason üretime başladığımızdan bu yana en önemli ilkemiz, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere, misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün uluslararası bir kurum olarak, aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada; girişimin yeni ve gözle görülemeyen dengeleri; heves, dayanıklılık, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneğidir. Çok büyük başarılar ile sonuçlanan girişimlerin ortak bir özelliği vardır. Hepsi; araştırma ve geliştirmeye büyük pay ayırmakta, finans kaynaklarını doğru yönlendirmekte, piyasaya hakim firma uzmanlarını bünyesinde barındırmakta ve insan kaynaklarına gereken önemi vermektedirler. İşte holdingimizin hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü vardır. Son teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yapılan makine yatırımlarının yanında, tüm bu teknolojileri anlamlı hâle getiren insan kaynağına da yatırımı ihmal etmemesinin katkısı büyüktür. Holding; eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını; sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

Dünyada ve Türkiye'de kendi sektöründe 100 yıllık marka ve şirketlerle aynı konuma gelebilen grubumuz ve markaları, genç yaşının verdiği dinamizm ile daha da ilerilere gidecektir. Eroğlu Holding olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamaktır.

Nurettin EROĞLU

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU