• Call Center - 444 37 97
  • Head Office - 0212 652 3232

EROGLU GAYRIMENKUL GELISTIRME VE YATIRIM A.S.

 

Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz... deneme

Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kağıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya, Muğla, Bursa ve Edirne’de projeler geliştiren ve geliştirmeye devam eden Eroğlu Gayrimenkul'ün gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2,6 milyon metrekareye ulaşmaktadır.  

Ortak Değerlerimiz

Eroğlu Gayrimenkul, hem çalışanları ve birlikte çalıştığı kurumları, hem müşterilerini, hem de oluşturduğu mekanlarda yaşayacak nihai tüketicileri ortağı gibi görmekte, onlar için en iyisini yaratmak amacıyla çalışmaktadır.

"Estetik, konfor, yaşam kalitesi, çevreye saygı" değerlerine hassasiyet gösteren ve kendisiyle aynı pencereden bakabilen paydaşlarla işbirliği yapmaktadır. Eroğlu Gayrimenkul için bu ortak değerlerin, daima "ulaşılabilir ve sürdürülebilir" olması her zaman ilk sıradadır.

Eroğlu Gayrimenkul, aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel dernek ve sivil toplum kuruluşlarında aktif rol alarak, ortak çözümler yaratmaya değer vermektedir. AMPD Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, AYD Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği, GYODER Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, ULI-Urban Land Institute Eroğlu Gayrimenkul'ün üye olduğu ve aktif olarak çalıştığı ulusal ve uluslararası dernekler arasındadır. MIPIM, GRI, URBAN, Barcelona Meeting Point ise dünyadaki gelişmeleri yakından izlemek ve kendini dünya pazarlarına tanıtmak için katıldığı uluslararası aktivitelerden bazılarıdır.

PROJECTS WITH ONGOING SALES

EROGLU GAYRIMENKUL CATALOG

EROGLU GAYRIMENKUL CATALOG