• Müşteri Hizmetleri - 444 37 97
  • Merkez Ofis - 0212 652 3232

ORTAK DEĞERLERİMİZ

 

Eroğlu Yapı AŞ, hem çalışanları ve birlikte çalıştığı kurumları, hem müşterilerini, hem de oluşturduğu mekanlarda yaşayacak nihai tüketicileri ortağı gibi görmekte, onlar için en iyisini yaratmak amacıyla çalışmaktadır. "Estetik, konfor, yaşam kalitesi, çevreye saygı" değerlerine hassasiyet gösteren ve kendisiyle aynı pencereden bakabilen paydaşlarla işbirliği yapmaktadır. Eroğlu Yapı AŞ için bu ortak değerlerin, daima "ulaşılabilir ve sürdürülebilir" olması her zaman ilk sıradadır.

Eroğlu Yapı AŞ, aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif rol alarak, ortak çözümler yaratmaya değer vermektedir. AMPD Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, AYD Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği, GYODER Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği, ULI-Urban Land Institute Eroğlu Yapı AŞ'ün üye olduğu ve aktif olarak çalıştığı ulusal ve uluslararası dernekler arasındadır.

MIPIM, GRI, URBAN, DUBAİ CİTY'SCAPE , Barcelona Meeting Point ise dünyadaki gelişmeleri yakından izlemek ve kendini dünya pazarlarına tanıtmak için katıldığı uluslararası aktivitelerden bazılarıdır.

 

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU