• Müşteri Hizmetleri - 444 37 97
  • Merkez Ofis - 0212 652 3232

Yasal Uyarı

EROĞLU YAPI AŞ Gizlilik Politikası

EROĞLU YAPI AŞ sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.

Bu gizlilik politikası Eroğlu Yapı AŞ tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

EROĞLU YAPI AŞ, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Eroğlu Yapı AŞ web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Bu bilgiler ziyaretçiler tarafından gönüllü olarak verilmediğinde web sayfamız gezilebilmekte ancak ziyaretçilerimiz "Internetten Satış Sistemi" işlemlerini yapamamaktadırlar.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Eroğlu Yapı AŞ web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklam veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Eroğlu Yapı AŞ web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli

Eroğlu Yapı AŞ sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek,

• Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,

• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,

• İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Eroğlu Yapı AŞ, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir.

Eroğlu Yapı AŞ, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere "gizlilik" maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Site Kullanım Şartları

Eroğlu Yapı AŞ web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır.

Eroğlu Yapı AŞ Sitesinde yer alan her türlü fiyat, resim, bilgi, açıklama, haber; kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi amaçlıdır.Kullanıcı hiç bir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğunu yada bu bilgilere istinaden zarar uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda nihai ve güvenilir bilgiyi Eroğlu Yapı AŞ Satış Ofisinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Eroğlu Yapı AŞ'ün herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Eroğlu Yapı AŞ web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler

Eroğlu Yapı AŞ'ün, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. Eroğlu Yapı AŞ bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

Eroğlu Yapı AŞ web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 

Eroğlu Yapı AŞ GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş.

Zafer Mah. Çınar Sokak No:2 34194

Yenibosna / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 444 37 97

Genel Merkez: 0212 652 3232

E-posta: mh@eroglu.com

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU

EROĞLU YAPI AŞ KATALOĞU